Date: 14 грудня 2020 о 08:14, Refreshed 24 лютого 2021 о 20:53

ТОП 6 КНИГ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ.

1.Алан Кроуфорд, Венді Саул «Технології розвитку критичного мислення учнів»

Книга містить близько 60 методів і прийомів для інтерактивного навчання та розвитку критичного мислення. У тексті описана концептуальна модель «базові уроки»: так звана стенограма кожного уроку, в якій описано діяльність учителя та учнів.

2. Брайан Трейсі «Досягнення максимуму. 12 принципів»

Книга Брайан Трейсі допомагає читачам усвідомити важливість думок у нашому житті та розібратися у тому, чому одні люди успішніші за інших. Книга підходить амбіційним особам, які прагнуть ставати кращими з кожним днем. Автор описує 12 законів, які можуть привести людину до успіху. Також він розказує, як притягувати до себе корисних людей, цінні ідеї та нові можливості, які допоможуть досягти бажаної мети. Автор говорить про те, що діти навчаються, копіюючи поведінку дорослих, які знаходяться поруч. Тож якщо вчитель займатиметься своїм розвитком, це послужить гарним прикладом для учнів.

3.Мері Шіді Курсінка «Виховання надзвичайної дитини»

Ця книга – своєрідний порадник для вчителів та батьків. У ній авторка розглядає стосунки у сім'ї через призму психології. Учителям стане корисною інформація про те, як треба поводитися з активними дітьми і допомагати розвивати їхні здібності. Авторка пише про взаємини батьків та їхніх дітей, але чимало порад будуть корисними і вчителям. Мері допомагає виявити та зрозуміти причини дивної поведінки дитини, а також гасити конфлікти та емоційні атаки.

4.Девід Брукс «ДНК особистості»

Книга для саморозвитку вчителів. Вона про те, чому потрібно переглянути власні пріоритети та зосередитися на внутрішніх чеснотах. Автор презентує низку історій, які допоможуть читачеві краще пізнати себе, знайти власні стратегії гартування характеру та досягти душевної гармонії. Автор руйнує стереотип про те, що самовпевненість, статус та матеріальна забезпеченість – головні запоруки щасливого життя.

5.Піко Айєр «Мистецтво спокою. Пригоди на шляху в нікуди»

Автор у книзі використовує власний досвід у подорожах та життєві надбання Леонарда Коена, Махатми Ганді, Марселя Пруста та Емілі Дікінсон. Піко Айєр також розкриває правду про вплив спокою на гостроту розуму у сучасному шаленому ритмі життя. Письменник пише про те, що існує давнє мистецтво, яке здатне навчити людину переосмислювати своє життя.

6.Брайан Трейсі «Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час»