Звіт про проведення Тижня математики 2022-2023 н.р.

Date: 6 березня 2023 о 18:54

Звіт про проведення Тижня математики

2022-2023 н.р

Математика – мова Всесвіту,

Математика – це політ,

Математика – філософія,

Математика – зореліт…

Ці слова стали позивними тижня математики, який був проведений у Машівському ліцеї з 21 по 25 листопада 2022р. вчителями Влащук Л.П та Оксентюк А.С

Розпочався тиждень  у понеділок оголошенням плану заходів та виставкою навчально- математичної літератури під назвою « Математика - це цікаво». Цього дня учні 5-6 класів  також взяли участь у грі « Дешифратор». Вирішальним акордом завершення першого дня стало проведення  математично патріотичного квесту « З Україною в серці» між учнями 10 класу,  де перемогла дружба.

У вівторок коридори ліцею прикрасили барвисті стінгазети . У рамках конкурсу математичних стінгазет учні 5 - 11 класів проявили свої таланти ,  показали красу та користь математики .

Також у вівторок усі бажаючі змогли взяти участь в мистецькому проекті « Математика в 3-Д малюнках», який розширив вміння учнів будувати просторові фігури та їх  поєднання. Варто відзначити роботи  Васейко Б, Солом’янюк Б, Шум А, Литвинюк В., Дячук Л, Вигури С.

У середу  для учнів 9- 11 класів було проведено пізнавальну годину під назвою                « Українські генії математики». Старшокласники познайомились з біографіями М. Кравчука, М. Остроградського, І. Вороного та їх досягненнями в галузі математики. Весело та цікаво пройшли в середу також перерви для учнів 5-8 класів, на яких  учням пропонувалися цікаві задачі-головоломки з сірниками ( з числами, геометричними фігурами та римськими числами).

У  четвер учні розгадували ребуси, кросворди на математичні теми.

Ось так тиждень математики сприяв розвитку математичної культури учнів, підвищенню інтересу до вивчення шкільної науки та дав змогу провести цікаве, змістовне і корисне дозвілля.

У п’ятницю відбулось  підбиття підсумків та нагородженням активних учасників солодкими подарунками.

Дякуємо всім активним учасникам і бажаємо досягти високих результатів у вивченні такого важливого предмету.