Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 22 common:people_all_forms

Система оцінювання здобувачів освіти

Date: 21 грудня 2021 о 11:22

Висновок

за результатами самооцінювання роботи Машівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

(напрям самоцінювання - «Система оцінювання здобувачів освіти» )

2020-2021 н.р.

     Система оцінювання навчальних досягнень учнів включає критерії,правила і процедури, за якими здійснюється оцінювання. Критерії оцінювання в НВК оприлюднюються на шкільному сайті. Педагогічні працівники інформують учнів про критерії  оцінювання та розуміння того, як і за що їх оцінюють. 100% вчителів зазначають, що інформують здобувачів освіти про критерії, за якими оцінюють їх навчальні досягнення, на початку навчального року,     68,4 % - перед вивченням кожної теми.

    42,1 % опитаних вчителів адаптують критерії МОН до умов роботи закладу, 56,3% використовують виключно рекомендації МОН.

     60,7 % опитаних учнів зазначають, що отримують інформацію  про критерії,правила і процедури оцінювання навчальних досягнень, 39,3 % - отримують, але тільки у разі звернення до вчителя.  84,2 % батьків зазначають, що завжди отримують інформацію про критерії, правила і процедури оцінювання навчальних досягнень учнів, 15,8 % - переважно

      50,8 % здобувачів освіти вказують, що вчителі доступно пояснюють та аргументують виставлення  оцінок, 43,5 %  - вчителі пояснюють вимоги до оцінювання, аргументують оцінку лише на прохання учня, 5,7 % - вчителі дуже рідко попередньо пояснюють вимоги до оцінювання, не завжди аргументують оцінку. 47,8 % здобувачів освіти, 68,4 % батьків вважають оцінювання результатів навчання справедливим, 52,2 % учнів і 31,6 % батьків – переважно справедливим.

    У закладі освіти проводиться  внутрішній  моніторинг результатів навчання здобувачів освіти. Результати моніторингових досліджень розглядаються на засіданнях педагогічної ради. За підсумками моніторингів здійснюється аналіз результатів навчання здобувачів освіти

        Під час опитування педагогічних працівників з’ясовано, що 82% вчителів використовують підсумкове оцінювання; 64% самооцінювання учнями, 69% - поточне та взаємооцінювання учнів. В анкетуванні вчителі зазначають, що спостерігають особистісний поступ здобувачів освіти. За результатами опитування учнів з’ясовано, що вони отримують зворотний зв’язок від учителів у різних формах, а саме: 63% - стверджують, що більшість вчителів аргументують виставлені оцінки; 72% - вказують, що більшість вчителів аналізує допущені помилки; 45% - зазначають, що більшість педагогічних працівників визначають шляхи покращення результатів навчання; 63% - говорять, що більшість вчителів заохочують до подальшого навчання. 59% опитаних здобувачів освіти схильні до думки, що у закладі їхні навчальні досягнення оцінюють з метою визначення рівня знань.

      Заклад освіти сприяє формуванню у здобувачів освіти відповідального ставлення до результатів навчання. Переважна більшість опитаних здобувачів освіти (63%) погоджуються з твердженням, що вчителі вірять в них і в їх успіхи; 81% - що педагоги поважать учнів; 81% - що вчителі допомагають їм на їх прохання.

      За результатами анкетування 54% здобувачів освіти відповідально ставляться до навчання та вважають, що заклад освіти сприяє розвитку відповідальності. Переважна більшість (50%) учнів пов’язують свою успішність із власною наполегливістю та працьовитістю; 45% опитаних учнів - із рівнем викладання навчальних предметів; 23% - із допомогою батьків. Більшість опитаних учнів стверджують, що здійснюють самооцінювання результатів своєї роботи під час навчальних занять.

      Рівні оцінювання за вимогами:

1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень –  рівень, що вимагає покращення ;

2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти - достатній рівень;

3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання - рівень, що вимагає покращення.    

     

     Відповідальна за проведення самооцінювання , заступник директора з навчально-виховної роботи ____________ Вигура Н.І.

Comments:
Only authorized users can leave comments.