Звіт про проведення Декади педагогічної майстерності вчителів, що атестуються в 2021 році

Date: 17 березня 2021 о 19:37, Refreshed 18 березня 2021 о 08:50

В період з 22.02. по 05.03.2021 р. в закладі проведено Декаду відкритих уроків, заходів учителів, що атестуються в 2021 році.

Атестаційна комісія, колеги мали змогу відвідати цікаві уроки, виховні години , конкурси, інтелектуальні ігри у педпрацівників, що атестуються.

В рамках Декади вчитель фізики Романюк О.М. провів відкритий урок у 8 класі  на тему «Електричний опір. Закон Ома» . Під час уроку вчитель активно використовував методи та засоби передачі нового матеріалу  шляхом постановки демонстраційного експерименту, що значно підвищило ефективність уроку.

Цікаво та доступно провела відкритий урок хімії в 7 класі на тему «Оксиген. Кисень. Поширення оксисену. Повітря». Орищук Т.В. Тетяна Вікторівна багато уваги під час уроку приділяла практичній роботі, вміло застосовувала ІКТ та здійснювала  міжпредметні зв’язки .

Відкритий урок зарубіжної літератури в 7 класі на тему «А.К.Дойль «Пістрява стрічка», який провела Дженджера Т.П., вирізнявся змістовністю і творчою атмосферою. Тетяна Петрівна використала різні прийоми і форми навчальної діяльності . Велику увагу на уроці приділила  формуванню в учнів уміння відтворювати в уяві прочитане, спрямовувала діяльність учнів до творчого мислення . Вдало поєднувала індивідуальні та колективні форми навчання.

Вчитель  англійської мови Баранович О.А. провела відкритий урок  в 5 класі  на тему «Погода. Одяг». Під час уроку  Ольга Анатоліївна застосовувала різноманітні  засоби навчання. Вивчення нового матеріалу тісно пов’язана із раніше здобутими знаннями. Практикувала використання на різних етапах уроку інтерактивних методів навчання.

Свою майстерність вчителі проявили і під час проведення відкритих виховних годин та  позакласних заходів.

Вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури, класний керівник 8 класу, Дженджера Т.П.  провела відкриту виховну годину в 8 класі на тему  «Світ без насильства. Скажемо « Ні!»булінгу » і конкурс  знавців рідної мови  «Наш скарб – рідна мова!»  між учнями 9-10 класів.

Вчитель англійської мови Баранович О.А. підготувала і провела  інтерактивну гру з учнями 7 класу на тему «Спорт» .

Виховний захід  « У гостях у мага» з учнями 5 класу провела вчитель хімії  Орищук Т.В.

Вчитель фізики, трудового навчання, ЗУ  і класний керівник  11 класуРоманюк О.М.  провів відкриту  виховну годину  на тему  «Правильний вибір професії – запорука професійного успіху» .

Всі заходи були спрямовані на актуальність сьогодення, виявлення обдарованих дітей.

Проаналізувавши роботу вчителів, що атестуються в 2021 році, дирекцією та членами атестаційної комісії було зроблено висновки про належну підготовку педагогів та прийнято рішення у майбутньому націлити всіх учасників навчально-виховного процесу на підвищення рівня самоосвіти, збагачення перспективного педагогічного досвіду з урахуванням креативних здібностей педагогів та учнів.

Заступник директора з НВР Вигура Н.І.

Звіт про проведення

Декади педагогічної майстерності вчителів ,